Молитви у Джублику

2.Дев’ятниця до Матері всіх християн із Джублика

Вступна молитва
Як пташки щоранку щебечуть Тобі пісню слави на Джубликівській горі, Моя небесна Мамо, так і я сповнений любов’ю до Твого Непорочного Серця, хочу прославляти Тебе на протязі наступних днів свого життя.
Перший день
Коли дівчатка візіонерки в перше побачили Тебе, Пречиста, в Джублику біля джерела, їхні серця були сповнені тривоги. Ти з любов’ю дивилася на те, як вони набирали воду. Ти супроводжувала їх з лісу до рідних домівок на хмарині уквітчаній різнобарв’ям польових квітів. Твоє обличчя випромінювало неземну любов, терпеливість і покору. Ти прагнула цілим Своїм материнським Серцем їх привітати. Однак, не бажаючи їх налякати, Ти витривало йшла слідом за ними сподіваючись, що вони промовлять до Тебе хоч слово. І діти, навчені своїми батьками, запитали Тебе: “Хто ти?” На їх запитання Ти об’явила їм таємницю Своєї безмежної любові до людей і Своє Пресвяте ім’я, як Пречиста Діва Марія Пресвята Богородиця.
Навчений Твоїм смиренням і я, за прикладом дітей промовляю до Тебе
Слова щирої молитви, щоб почути голос Твоєї любові у своєму серці. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Другий день
“Я прийшла допомогти” – це Твої слова , о Пречиства Діво. Це Твоя місія на нашій святій землі, що її Ти відкрила для християнського світу. Я добре знаю, що сила Твоєї допомоги є безмежна. Однак дуже часто гублюся у своїх побажаннях і прошу в Тебе того, що взагалі мені не потрібно для прийняття до свого серця Твоєї любові та пізнання Твого Сина, а мого Господа і Спасителя, Ісуса Христа.
Тому сьогодні я щиро прошу Тебе, як найбільше джерело добра і допомоги: навчи мене жити справедливо на цій землі, служити тільки правді та йти завжди поруч із Тобою за Твоїм Сином, несучи витривало хрест своїх немочей. Не забирай від мене моїх терпінь, спокус, випробовувань, тільки допоможи мені їх відважно, з любов’ю подолати. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Третій день
“Я прийшла відновити авторитет священників”. – Це друга причина Твого приходу, о Пречиста у наше урочище, що його Ти зробила для нас святим. Ми звикаємо у житті ставитись до Твоїх синів – священників , як і до усіх інших людей. Ми чуємо дуже часто осудження з уст християн, що падає на голови їх пастирів.
Можливо і я, о Нене, не один раз осудив того, чи іншого Твого сина, на слово якого Господь відпустив мені гріхи, чи перемінивши хліб і вино на Свої Тіло і Кров завітав до мене у Пресвятій Тайні Євхаристії. Засліплений земною гординею, я принижував того, чий авторитет Ти прийшла відновити у Джублику.
Розпочни з мене, Пречиста Діво Маріє. Віднови авторитет Твоїх синів – священників у моєму серці. Щоб я їх більше ніколи не принижував, не осуджував але поважав і любив так, як Ти. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Четвертий день
“Я прийшла об’єднати розділену Церкву”. На жаль моя небесна Нене, ворог Твого Сина, Твоєї Любові виливає всю свою пекельну силу на Церкву Христову, на Твоїх земних дітей. І деколи спокушені лукавим, гордістю та злобою, ми хитаємося на своєму хресному шляхові, спотикаємося, а дехто з нас і сходить із нього вигадуючи собі щось натомість. Ти прийшла до нас, Пречиста Діво Маріє, з місією сповнення прагнення Твого улюбленого Сина: “Щоб усі були одно”.
Тож допоможи нам зрозуміти, що і в тій, іншій Церкві також Твої діти, що і їм, як і нам дав життя один Отець, що за них, як і за нас, приніс Себе в жертву один Ісус Христос, Твоя єдина, найдорожча кровиночка.
Хай моя щира молитва буде лептою допомоги Тобі, Пресвята Богородице, у об’єднанні всіх християнських Церков довкола Ісуса, Твого Сина та, довкола Тебе, нашої Матері та помічниці. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

П’ятий день
“Я прийшла об’єднати розділений народ” – Це Твої слова, Пречиста Діво Маріє, у перший день Твоєї Появи у Джублику.
Ми спостерігаємо у сучасному світі, як він дедалі більше божеволіє, зрікається не тільки своєї християнської приналежності, але навіть людської сутності. Колись Господь спалив сіркою і вогнем Содом та Гомору за ті мерзоти, що в них творилися. Вже саме небо і земля не витримали тих безчинств та збунтувалися проти їх мешканців. Сьогоднішній світ, дедалі більше занурюється у содомський бруд. Людина більше не хоче бути Божою дитиною, вона віддаляється від свого Творця і гине у гріховних похотях.
Сьогодні, на жаль, сім’я перестає бути найбільшою цінністю християнської родини. Сьогодні те, що Бог з’єднав завтра людина роз’єднує.
Тож і я, Пречиста Діво Маріє, бажаючи Тобі допомогти, щиро молю Тебе: віднови у зіпсованій гріхом людській природі Божу подобу. Допомагай нашим сім’ям, щоб у подружжі, як чоловік , так і жінка вчилися переступати через власну гордість, пристрасті, що ведуть до розколу у сім’ях та смерті Богом з’єднаних подруж. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Шостий день
Пречиста Діво Маріє, Ти добре знаєш мою людську природу. Вже з самого дитинства, лукавий намагається відділити мене від Тебе та від Твого Сина. Хоч моє серце повне добрих намірів, моя душа сповнена щирими бажаннями бути доброю, християнською, однак, дуже часто бажання тіла перемагають і я упадаю у гріх. Дуже часто грішні думки чи побажання мого тіла перемагають християнські пориви моєї душі.
Тому, щиро прошу Тебе, допоможи мені підпорядкувати свої тілесні поривання духовним прагненням. Не допусти, щоб я був розділений у своєму житті. Випроси у Свого Сина, а мого Спасителя, Ісуса Христа мені, Твоїй дитині таку ласку, щоби я міг жити у цьому світі не як дитина тіла, а як Твоє дитя.
Допоможи, Пречиста, щоб у моєму житті завжди перемагали духовні закони Божої любові, а не закони розбещеного світу. Я хочу, щоб Ти завжди раділа моїм життям, як духовним, так і тілесним.Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Сьомий день
Одного разу в Джублику Ти , Пречиста Діво Маріє, сказала, що ти любиш веселих людей. Ти любиш Тих, які вміють жартувати і навіть серед щоденних спокус та боротьби, з радістю несуть свій хрест, вслід за Ісусом.
Тож навчи мене ніколи не нарікати. І навіть, якщо на очах виступлять сльози, з радістю іти дорогою життя. Адже я знаю, що мій хрест, це можливість наслідувати Ісуса. Мої невеличкі терпіння можуть бути засобом порятунку моїх рідних. Навчи мене жити так, щоб мої друзі більше чули з моїх уст радісних слів, жартів. Щоб ніхто, ніколи не почув скарг чи нарікання. Бо вже одне те, що Господь дав мені Тебе за Маму і помічницю, варте всякої радості. Сама свідомість Твоєї любові до мене, любові Твого Сина, повинна приносити мені духовний спокій та радість Божої дитини.
Преблагословенна Діво Маріє, навчи мене завжди радіти Твоїй Любові. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Восьмий день
Коли Твої діти Пречиста Діво Маріє, яких Ти вибрала і покликала до Джублика Тебе запитали : “Який герб, який символ буде для цілого світу знаком особливої Божої благодаті цього чудотворного місця?” Ти відповіла: “Намалюйте чашу увінчану трьома Серцями: Мого Сина Ісуса, Мого Обручника Йосифа і Моїм, огорніть цю чашу сімома лілеями, як символ святих Тайн. А під чашею напишіть: “З Пресвятою Родиною живемо! З Пресвятою Родиною помремо!”
Як я прагну, моя небесна Нене, щоб те, що Ти веліла зобразити на папері, було викарбувано у моєму серці.
Допоможи мені, Пречиста Мамо, жити так, щоб моє серце билося в унісон з Вашими Серцями, щоб іншого життя я на цій землі не знав, окрім життя у Вашій любові.
Це моя заповітна мрія. І я сьогодні щиро прошу Тебе: допоможи мені, щоб вона здійснилася. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.

Дев’ятий день
Пречиста Діво Маріє, моя найдорожча небесна Мамо, я дев’ять днів разом з Тобою розважав над невимовними таємницями Твоєї любові, любові Твоєї Пресвятої Родини, що її Ти принесла нам у Джублик. Сьогодні я стою перед Тобою і прошу Тебе: допоможи мені померти. Допоможи мені померти для спокус цього світу, для рекламних щитів грішної землі, для похотей мого тіла, для гордості та всіх інших пристрастей. Я хочу бути мертвим для того всього заради Твоєї любові, з якою Ти прийшла до нас. Не допусти, щоб я своїм життям зневажав твоє Непорочне Материнське Серце.
Допоможи мені жити так, щоб твоє Серце раділо моїм життям. Амінь.
Отче наш…,Богородице Діво…,Слава: І нині:
Достойно є воістину, Під Твою милість.