Про Джублик

Джублик — урочище біля села Нижнє Болотне в Іршавському районі Закарпатської області, греко-католицьке місце пілігримки та прощі, де відбулося об’явлення Матері Божої маленьким дівчаткам Оленці та Мар’янці.

На сьогодні в урочищі Джублик засновано греко-католицький монастир Собору Пресвятої Богородиці, архімандритом якого є правлячий єпископ Мукачівської греко-католицької єпархії.

На цьомі місці є побудовано літню відпустову церкву Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії, два монастирі чоловічий монастир з каплицею Серця Христового, а також жіночий з каплицею Пресвятої Родини. Також є збудовано гостинницю, будинок для паломників в якому знаходиться каплиця Івана Христителя.

Над джерелом де зявилася Богородиця стоїть деревяна каплиця Матері Божої, а довкола цілої святині встановлено Хресну Дорогу. Кожного місяця 26-27 числа в Джублику відпустові дні, є проща, а в місяці серпні річниця обявлення в ці дні до Джублика з’їжжається тисячі паломників з України і світу, перед річницею Появи, в урочищі Джублик проводиться з’їзд християнської молоді який триває з 24 по 27 серпня.

В чоловічому монастирі, зберігається копія чудотворної ікони Матері Божої Єрусалимської. Зі Львова до Джублика встановлено найбільшу у світі (300 км) Хресну Дорогу

ПІСЛАННЯ Джублика та його офіційне визнання у світі

Мати Божа просила вітатися християнським привітом, який повинен звучати так:
Слава Ісусу Христу, нашому Спасителю!
У відповідь:
Слава навіки Богові, нашому Сотворителю!

Пресвята Діва просить на місці Її з’яви молитися Вервицю та збудувати капличку, щоб люди приходили сюди на прощу. Також Пречиста Діва Марія просить збудувати тут лічницю.

Для тих, хто приходить на місце появи, шукаючи оздоровлення у нашого Спасителя та Його Пресвятої Матері, Пречиста каже, що вони отримають те, чого просять, але головною умовою, щоб їх молитва була вислухана, повинна бути щира сповідь і Святе Причастя. Також Пречиста Діва Марія просить, щоб завжди люди, які приходять на Службу Божу, молилися Вервицю перед Службою Божою і після Служби Божої.
Пресвята Діва сказала, що Її діти повинні тримати перші П’ятницю і Суботу місяця у строгому пості (тільки на хлібі й воді), і в ці дні приступати до Святого Причастя. Вона також сказала, що ми можемо до Неї звертатися не: “Божа Мати”, а “Наша Мамо”. Вона просить, щоб кожного місяця 27-ме число стало днем особливої молитви, бо саме цього дня Вона вперше прийшла на це місце.

Визнання Джублика в церковній іерархії України та світу:

Декрет канонічного заснування Собору Пресвятої Богородиці в урочищі “Джублик”, Іршавського деканату що на Закарпатті:

shadow

Декрет призначення отця Чийпеша Атанасія Ігуменом монастиря Пресвятої Богородиці

shadow